Pozrieť video

Obezita sa stáva pre Vás ťarchou, prestávate byť so sebou spokojný? Premieta sa to do Vášho života, do Vašich vzťahov v súkromí aj v práci?

Ak ste si svoju obezitu uvedomili, je to dobré, lebo uvedomenie je prvým krokom na ceste niečo s tým urobiť.  Na jej konci je odmena za disciplínu a prácu na sebe, spokojnosť samého so sebou, väčšia vitalita, stabilita, radosť zo svojho tela, zo seba a zo života.

Ak ste sa naozaj rozhodli schudnúť, sme tu pre Vás! Pomôžeme Vám schudnúť bez hladovania a jojo efektu prostredníctvom osvedčeného a bezpečného diétneho programu  VULM Diet.

VULM Diet je komplexný program  manažmentu regulácie hmotnosti, ktorý je zameraný na dosiahnutie a zachovanie ideálnej hmotnosti, odstránenie škodlivého vnútrobrušného tuku a zároveň vedie k získaniu návykov charakteristických pre zdravý životný štýl.

Počas celej doby trvania programu je vám k dispozícii odborne vyškolený tím pracovníkov v poradensko-diagnostických centrách na Slovensku. Lekársky dohľad nad celým programom drží MUDR. Anna Závorová, PhD odborníčka v oblasti interného lekárstva a RNDr. Anetta Wiesenberg, medical advicer.